18ixcsrp44y9gjpg

Trello، سرویس بسیار عالی برای شما است تا بتوانید با آن پروژه‌های خود را به‌راحتی مدیریت کنید. این برنامه یا سرویس برای نظم دادن به کارهای خود بسیار مهم است و می‌توانید کارهایی که باید در طول روز انجام دهید را در این سرویس قرار دهید. در ادامه همراه ساعت هشت امشب باشید.

1 2

سرویس بسیار کاربردی Trello برای کارهای شرکتی یا گروهی مناسب است؛ برای مثال شما مدیر یک تیم هستید و می‌خواهید تا زیرگروه‌ها یا کارمندان شما در کارهای خود و پروژه‌های‌شان نظم داده باشند. اینجاست که سرویس Trello تمامی کارهایی که باید انجام دهید را در یک لیست جمع خواهد کرد.

4 3

در این سرویس شما با کارت ها روبرو می‌شوید. کارت‌هایی که کارهایی از قبیل کامنت‌گذاری، چک‌لیست کذاشتن، لیبل‌ها و غیره انجام می‌دهند و شما نیز می‌توانید هریک از آن‌ها را انتخاب نموده و در هر کارت از آن استفاده نمایید. امکانات این نرم افزار فراوان است و مخصوصا برای مدیرانی که می‌خواهند مشاهده کنند اعضای گروه چه‌کارتی را جابجا کرده‌اند و یا چه کامنتی قرار داده اند و غیره، کاملا مناسب است.

5

این سرویس تنها مختص به این کارها نیست و افراد می‌توانند در این برنامه لیستی از کارهایی که باید انجام دهند را لیست کنند و به نوعی برنامه‌ریزی کنند. برای مثال زمان خاصی برای انجام این کار معلوم کنند تا به یاد خود داشته باشند. توضیح خاصی را به آن اضافه کنند تا در هنگام انجام آن کار از یاد خود نبرند و امکانات بسیار دیگر که در هنگام کار با این سرویس معلوم خواهد شد.

برای جذاب‌تر شدن محیط کاربری، کارهایی از قبیل تغییر دادن بکگراند این محیط است که می‌توانید به انتخاب خود تصویری را انتخاب کنید تا برای اعضا جذاب تر به نظر برسد.

این سرویس برای انواع پلتفرم‌ها برنامه اختصاصی دارد. از آدرس Trello.com می‌توانید به صورت آنلاین با این سرویس کار کنید. کلیه اطلاعات بین دیوایس ها همگام‌سازی خواهد شد. سرویس Trello مورد تایید اعضای ترنجی نیز می‌باشد و توصیه خواهیم کرد که از آن استفاده کنید.

منبع: ترنجی

دیدگاهی در “مدیریت پروژه ها با Trello

 • آگوست 1, 2015 در12:14 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  میثم جان Taskulu هم خوب هست.
  نسخه ایرانی همین ترلو هست.

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>